Anasayfa / ANALİZ / YKS ÖZEL KOŞULLAR ÇALIŞMASI

YKS ÖZEL KOŞULLAR ÇALIŞMASI

YKS TERCİH KILAVUZU yayınlandı, biz de 2020 YKS TERCİH ROBOTUMUZU sitemizde yayınladık. Yayınladığımız excel çalışması ile tüm programların, geçmiş yıllarla kıyaslamalı olarak, başarı sırası-kontenjan-puan verilerine kolayca ulaşmanız mümkün. Ancak tercih kılavuzunda bulunan ve öğrenciler tarafından ne yazık ki pek okunmayan bir bölüm var:“Özel Koşullar” Okunmayan ancak içerisinde giriş koşulları-burs,staj imkanları-zorunlu,isteğe bağlı hazırlık-eğitim dili gibi birçok önemli bilgiyi barındıran bu bölümü daha anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Geçtiğimiz yıl yaptığımız çalışmadan farklı olarak bu yıl, çalışmamıza bir robot ekledik. Bu robota özel koşul numaranızı girdiğinizde size özel koşulun hangi grupta yer aldığını ve açıklamasını getiriyor.

YKS ÖZEL KOŞULLAR ÇALIŞMAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ…

KANALIMIZDAKİ VİDEO ANLATIMI İÇİN TIKLAYIN…

Sitemizdeki birçok çalışma gibi bu çalışma da, aday öğrencilerden çok; tercihler esnasında adaylara danışmanlık yapacak uzmanlara yönelik olarak hazırlandı. Çalışmamızda özel koşulları 6 gruba ayırdık ve bu 6 grubu bir arada görme, filtreleme imkanı mevcut.

YKS ÖZEL KOŞULLAR ÇALIŞMAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ…

KANALIMIZDAKİ VİDEO ANLATIMI İÇİN TIKLAYIN…

Sorularınız olursa yazının altına yorum bırakabilirsiniz…

Hakkında MÜRSEL AKGÜNEY

Şunu da deneyin

DİN HİZMETLERİ ALAN BİLGİSİ TESTİ (DHBT)

DHBT NEDİR? Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT), Diyanet İşleri Başkanlığı’na ait, imam-hatip, müezzin-kayyum ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir